Kom med
i föreningen!
Betala in 200 Sek på pluskonto
132 59 00 -7

Är Du medlem
i en tingsrättsförening räcker det med 150 Sek

Ange Nämndemannaföreningen förvaltningsrätten Malmö som betalningsmottagare

Avgift som inbetalas nu gäller även för 2018..
 


Välkommen!
 

Förvaltningsrättens Nämndemannaförening

i Malmö
 

 

Nämndemannaföreningens styrelse
2018/2019

 

Ordförande
Torbjörn Sköld
Värbyängen 52
233 65 Bara
0709 67 8665

Lars Dahlstam,
Manetgatan 29
214 32 Malmö
tel 040-96 95 78
070-5351102
lars.dahlstam@sbbs.se

Sekreterare/Kassör
Lars Graffemark,
Kämpagränden 11 A
224 76  Lund
tel 073-614 63 44
lars.graffemark@bredband.net

Birgitta Borglin
Steglarp 53
27454 Skivarp
0703 081591
birgitta.borglin@steglarp.se

Inger Torstensdotter Åhlin,
Sjötorpsvägen 1
218 73 Tygelsjö
tel 070-694 90 05
ingerahlin@hotmail.com

Christer H Persson
Sälggatan 15
252 30 Helsingborg
0705 819653
Christerhpersson@telia.com

Göran Malmberg
Hyltarpsvägen 404
233 92 Svedala
0733 633313
malmberg1972@gmail.com
 

Ersättare
Jörgen Persson
N. Tvärgatana 12 A
233 35 Svedala
0707 886330
Jorgen52arbm@gmail.com



Revisorer
Greta Rafstedt
Skyttelgatan 9
212 29 Malmö
0739 64 74  24
greta.rafstedt@swipnet.se

Preben Karlsson
Ormvråksgatan 31
215 62 Malmö
0708 16 89 31
Hej Eva,
 preben.karlsson@minepost.nu
 

Webbansvarig:
Lars Dahlstam,
Manetgatan 29
214 32 Malmö
tel 040-96 95 78
070-5351102
lars.dahlstam@sbbs.se

Föreningens plusgiro är:
1325900-7

Medlemsavgift 200 kronor/år, är du nämndeman i Tingsrätt är avgiften 150 kronor/år.


 


       

Välkommen   Vår historia   Från mötena   Styrelsen 
website design software