Kom med
i föreningen!
Betala in 200 Sek på pluskonto
132 59 00 -7

Är Du medlem
i en tingsrättsförening räcker det med 150 Sek

Ange Nämndemannaföreningen förvaltningsrätten Malmö som betalningsmottagare

Avgift som inbetalas nu gäller även för 2018..
 


Välkommen!
 

Förvaltningsrättens Nämndemannaförening

i Malmö
 

 

Förvaltningsrättens nämndemannaförenings styrelse 2017

Ordförande
Lars Dahlstam
070 535 1102
lars.dahlstam@infoservice-malmo.se

Sekreterare
och kassör
Lars Graffemark,
tel 073-614 63 44
lars.graffemark@bredband.net

Ledamöter
Birgitta Borglin
0703 081591
birgitta.borglin@steglarp.se

Inger Thorstensdotter Ålin,
tel 070-694 90 05
ingerahlin@hotmail.com

Christer H Persson
0705 819653
Christerhpersson@telia.com



Valberedning

Thomas Norén
0705 12 10 02
thomasn2010@live.se


Revisorer
Greta Rafstedt
0739 64 74  24
greta.rafstedt@swipnet.se


Preben Karlsson
0708 16 89 31
preben.karlsson@minepost.nu
 
 
 


Har Du frågor, synpunkter eller förslag som rör vår verksamhet, så hör gärna av Dej
 
till någon av oss i styrelsen så ”slår vi våra kloka huvuden ihop.”

       

Välkommen   Vår historia   Julträffen 2017   Från mötena   Styrelsen 
website design software